Weijenbelt Zomer

Horeca oproepkrachten gezocht!

Wijkcentrum De Weijenbelt is het multifunctionele centrum in de wijk Berkum te Zwolle. Wij verzorgen diverse activiteiten zoals bridge, toneel, klaverjassen, countrydans, maar ook vergaderingen met lunch, bedrijfsbijeenkomsten met warme en koude buffetten en leuke feesten van de Wijkvereniging in Berkum.

Om de service en kwaliteit op een hoog niveau te houden zijn wij op zoek naar enthousiaste oproepkrachten voor het aankomende seizoen. Dat begint in september en loopt door tot ongeveer eind april.

Wij bieden:

  • Een prettige werksfeer in een informeel bedrijf
  • Salaris conform Horeca cao en bij goede inzet zelfs daarboven
  • Wisselende en seizoensgebonden werkzaamheden

Wij vragen:

  • Flexibiliteit bij oproep
  • Ervaring in horeca is een pre, maar zeker niet noodzakelijk
  • Enthousiaste en sociale instelling
  • Minimale leeftijd 16 jaar

Ben jij geïnteresseerd in bijverdiensten in weekenden of op een avond door de week en heb je geen ‘’nine to five’’ mentaliteit? Stuur je cv naar: bedrijfsleider@deweijenbelt.nl of bel voor meer inlichtingen met 06-22762304. Reacties graag uiterlijk voor eind september.