Postadres:

Wijkvereniging Berkum
Campherbeeklaan 82, 8024 BZ Zwolle

Contact:

Heeft u vragen met betrekking tot de informatie op deze website of heeft u een algemene vraag of suggestie voor een bepaalde commissie?
Neem dan contact op met een van de volgende personen.

Voorzitter wijkvereniging a.i.:
Hans Kempenaar, tel.: (038) 4545909
John Vullers, tel.: (038) 4539847
voorzitter@wijkverenigingberkum.nl

Secretaris:
Wim Hovestad, tel.: (038) 4604440
secretaris@wijkverenigingberkum.nl

Penningmeester:
Jan Borger, tel.: (038) 4530081
penningmeester@wijkverenigingberkum.nl

Voorzitter commissie verenigingszaken:
Wendy Gerrits, tel: 06-42744342
verenigingszaken@wijkverenigingberkum.nl

Commissie wijkzaken:
Hans Kempenaar, tel.: (038) 4545909
wijkzaken@wijkverenigingberkum.nl

Voorzitter commissie Jeugdzaken:
Gerben Zweers, tel: (038) 4540868
jeugdzaken@wijkverenigingberkum.nl

Voorzitters commissie Evenementen:
Edwin Hofstede en Marcel van Brussel
evenementen@wijkverenigingberkum.nl

Voorzitter commissie Senioren:
Johanna Bos, tel: (038) 4538162
senioren@wijkverenigingberkum.nl

Algemeen Bestuurslid:
Theo van de Krol, tel.: (038) 8519665

Algemeen Bestuurslid:
John Vullers, tel.: (038) 4539847

Ledenadministratie Wijkvereniging Berkum:
Wim Hovestad
ledenadministratie@wijkverenigingberkum.nl

Webredactie:
Jenny Jansen
webmaster@wijkverenigingberkum.nl

Wijkblad De Berkumer:
Marie-José Dusseldorp
wijkbladberkumer@wijkverenigingberkum.nl

Beheerder Kinderboerderij:
Rineke de Graaf, tel: (038) 4544210
adegraaf@home.nl

Fotografie jeugdactiviteiten:
Jenny Jansen
webmaster@wijkverenigingberkum.nl

Facebook en Twitter
Wim Hovestad
socialmedia@wijkverenigingberkum.nl